Všetky kategórie

KTO SME

Ste tu: Domov> KTO SME

kto sme

CGE GROUP WUXI DRILLING TOOLS FACTORY CO., LTD. bola založená v roku 1958 a je popredným štátom vlastneným podnikom v oblasti geotechnologického vrtného a banského prieskumu už viac ako pol storočia s dobrou kvalitou a bohatými skúsenosťami v Číne

123

Zaviazali sme sa dodávať spoľahlivé produkty našim zákazníkom, vďaka našej dobrej kvalite a rozumnej cene sme od roku 2012 aj strategickým partnerom spoločnosti Atlas Copco (Epiroc) na pevninskom trhu v Číne.

XZ je slávna značka v priemysle prieskumu nerastov v Číne.

20201201133738_28466

Máme certifikáciu ISO、API, máme česť s high-tech podnikom provinciou Jiangsu, výrobky boli vyvezené do Kórey, Severnej Kórey, rusky hovoriacich krajín, Mongolska, Indie, Mjanmarska, Iránu, Dubaja, Zambie, Austrálie, Mexika, Čile, Peru už desaťročia...

Hlavné produkty, ktoré vyrábame, sú uvedené nižšie:

1.Čína národné štandardné produkty jadrového vŕtacieho systému

2. Štandardné produkty DCDMA: séria A, B, N, H, Q, impregnovaná diamantová korunka série T2, T6, korunka PDC, korunka s povrchovou úpravou, vrtná tyč, zostava jadrového valca, predkus, vodný obratlík, kladkostroj, kruhový kľúč.. .

3. Štandardná vrtná tyč API pre tyč na vŕtanie ropných a vodných vrtov

4.zariadenia na ochranu vody, geológiu, nekonvenčnú ropu a plyn a úpravu životného prostredia, ako aj vykonávanie príslušných obchodov a služieb.

Všetky produkty prešli certifikáciou ISO9001:2015 a API 5DP

Sortiment zahŕňa všetky vŕtacie nástroje pre hlavné prieskumné aplikácie

Sila spoločnosti

továreň

Horúce kategórie